رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان بیان کرد: تمامی نمایندگان استان هرمزگان در مجلس به دنبال رفع موانع و مشکلات مردم استان هستند و از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
حسین هاشمی تختی عصر امروز در جمع معتمدین، مسئولین و مردم شهرستان بستک با اشاره به کمبود آب این شهرستان بیان کرد: یکی از عمده مشکلات این شهرستان کمبود آب و مشکلات پیرامون آن است که از هیچ کوششی برای رفع آن فروگذار نخواهم کرد.
وی افزود: تمامی تلاش نمایندگان استان بررسی و حل درخواست‌های مردم است و این قول را به شما می‌دهم که در کنار شما و با شما پاسدار منافع شما خواهیم بود.
این مقام مسئول با اشاره به همدلی و همراهی همیشگی مردم شهرستان بستک عنوان کرد: شیعه و سنی، بستکی و جاسکی، مینابی و لنگه‌ای همگی باید به دنبال وحدت ملی و انسجام اسلامی باشیم که خوشبختانه تاکنون غیرازاین هم نبوده است.
هاشمی تختی تأکید کرد: با همدلی و همراهی می‌توان بزرگ‌ترین موانع را نیز از راه‌کنار زد و موفقیت‌های بیشتری را برای خود به ارمغان آورد.
نماینده حوزه مرکزی استان هرمزگان در خانه ملت تصریح کرد: بخش غربی هرمزگان همچنان مشکلاتی را پیش روی خود دارد که باید با پیگیری و همراهی مردم با اختصاص بودجه مناسب رفع شود.
هاشمی تختی با اشاره به انتخاب نماینده حوزه غرب و مسائل رخ‌داده پیرامون ان ابراز کرد: مردم غرب هرمزگان از نجیب‌ترین و اصیل‌ترین مردم هستند و نباید ناامید باشند زیرا تمامی نمایندگان استان از هر حوزه انتخابیه‌ای که باشند پیگیر مسائل و درخواست‌های مردم سراسر هرمزگان هستند.
وی در پایان با قدردانی از حضور تمامی افراد در این جلسه بیان کرد: بستک شهری با مردمی فرهنگی است که در طول تاریخ هرمزگان نقش‌آفرینی‌های بسیاری داشته‌اند و باید این را بدانند که تک‌ تک درخواست‌های این مردم خون گرم و نجیب به گوش نمایندگان رسیده و تمامی کوشش خود را برای رفع آن‌ها به کارخواهیم بست.