🔻حسین هاشمی تختی :

ارتقای بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمان کمک بزرگی برای مردم است

🔸رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس گفت: دولت به تنهایی پاسخگوی نیاز مردم در حوزه بهداشت و درمان نیست و باید بخش خصوصی در این حوزه فعال شده تا مشکلات درمانی مردم حل شود.

🔶به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی در مراسم افتتاح اورژانس بیمارستان ام لیلا که با حضور جمعی از مدیران و مسئولان مرتبط با این بخش برگزار شد، اظهار کرد: باید در حوزه بهداشت درمان بیشتر کار شود و دولت به تنهایی پاسخگوی نیازهای درمانی مردم نیست و از خیرین و سرمایه‌گذار بخش خصوصی می خواهد که در این حوزه نیز ورود و به کمک دولت بیایند.

🔻وی ضمن قدردانی کسانی که سال‌ها خالصانه عمر و مال خود را صرف درمان مردم کردند، بیان کرد: اگر ما بتوانیم درد مردم را درمان کنیم و این کار را قلبا و برای رضای خدا و خشنودی خلق خدا انجام دهیم، پاداش این کار را هم در این دنیا و هم در آخرت خواهیم گرفت.

🔹نماینده مردم هرمزگان در مجلس در ادامه گفت: باید همه با همدلی و وحدت پای کار بیایم تا در بخش بهداشت و درمان که یکی از مهمترین نیازهای مردم در تمام قشرها هست را برآورده کرده و مشکلات آنها مرتفع شود.

🔻هاشمی تختی ادامه داد: بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی کشور، همت مسئولان حوزه درمان و حضور خیرین بهداشت و درمان را می طلبد که همگام با یکدیگر بتوانند در کنار هم به رشد بهتر در این حوزه کمک کرده تا هرمزگان به سرعت سطح بهداشت و درمان خود را ارتقا بخشیده و همپای استان‌ها دیگری که در این حوزه رشد قابل توجهی داشتند، برسد.

🔸وی در پایان از خانواده مرحوم دکتر زعفرانچی که بنیانگذار بیمارستان ام لیلا در سال های قبل از انقلاب بوده و هنوز هم با جدیت تمام در حال فعالیت و کمک به این حوزه است تشکر نموده و از فعالان بخش خصوصی خواست تا با جدیت هر چه بیشتر در این بخش سرمایه‌گذاری کنند تا بزودی شاهد رشد چشمگیری در این حوزه باشیم.

@hosseinhashemitakhti