به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی در حاشیه بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان ناحیه ۱ آموزش و پرورش بندرعباس ضمن تبریک عید نوروز اظهار داشت: فرهنگیان از قشرهای فرهیخته جامعه به شمار می روند که خدمات دهی به این قشر نوعی سرمایه گذاری در حوزه اجتماعی و آموزشی جامعه به شمار می رود و در این راه نباید از هیچ کوششی دریغ کرد.

وی ضمن تقدیر از دست اندرکاران آموزش و پرورش هرمزگان به‌دلیل فراهم سازی زیرساخت‌های مناسب برای اسکان فرهنگیان در ایام نوروز، ادامه داد: پذیرایی و خدمات رسانی به فرهنگیان حاضر شده در استان طی این ایام از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این عزیزان می توانند به عنوان سفرای موثر در سایر نقاط کشور برای ظرفیت های فرهنگی و طبیعی استان عمل کنند.

وی یادآور شد: از طرفی نباید همت و تلاش دست اندرکاران ستاد اسکان فرهنگیان در استان غافل ماند چرا که آنها در ایام نوروز که باید در کنار خانواده باشند در حال خدمت رسانی به همکاران خود هستند که این امر نشان از خود از خود گذشتگی دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان استان در مجلس به طور کامل همواره آموزش و پرورش را مورد حمایت داده و می دهند اظهار امیدواری کرد، با توجه به حجم آمار ساعات نخستین نوروز میزان مسافرت‌ها به استان در عید نوروز ۹۸ نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته باشد.

انتها/