🔻حسین هاشمی تختی:
امنیت کشورمان را مدیون تفکر بسیجی هستیم/ بسیج متعلق به همه آحاد مردم ایران است

🔸رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس گفت: امنیت و ثبات موجود در کشور مدیون تفکر بسیجی است.

🔶به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، حسین هاشمی تختی صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک هفته بسیج به بسیجیان دریادل و مخلص اظهار کرد: بسیج شجره ایمان به راه حق بود که امام راحل (ره) در اولین تصمیمات انقلابی خود برای حفظ نظام و ارزش‌های انقلابی کشور دستور تشکیل آن را صادر کرد و ثمرات ارزنده این تصمیم انقلابی را در طول ۳۸ ساله اخیر شاهد بوده‌ایم.

🔻وی افزود: بسیج برآمده از آحاد ملت غیور ایران است و ما کارآمدی و توانایی این نیروی مردمی را در عرصه‌های مختلف دفاع از انقلاب و تمامیت ارضی کشورمان و در عرصه‌های سازندگی و امنیت نیز نظاره‌گر بوده‌ایم.
🔸رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با بیان این که روحیه اعتقادی حاکم بر بسیج سبب ایجاد تفکر بسیجی در میان عناصر آن شده است، خاطرنشان کرد: با اتکای به همین روحیه امنیت پایدار در سراسر ایران اسلامی حاکم شده و تداوم اقتدار و امنیت کشور نیز در گروی حفظ این روحیه در جامعه است.

🔹هاشمی تختی تأکید کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری به فراگیری تفکر بسیجی در جامعه برای شتاب بخشیدن به توسعه، سازندگی و آبادانی کشورمان نیازمندیم و توفیق ما در مسیر خدمت به مردم با فرهنگ بسیجی و روحیه اخلاص میسر می‌شود.

🔻وی ادامه داد: بسیج در عرصه مأموریت‌های جهادی در آستانه دهه چهارم انقلاب اسلامی نیز کارآمدی خود را به اثبات رسانده است و ما هرجا که تفکر بسیجی فراگیر شد، توفیق در خدمت و رضایت‌مندی عمومی را شاهد بوده‌ایم.

🔸نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، ابوموسی و بندرخمیر در خانه ملت گفت: بسیج یک مکتب الهام‌بخش در جهان امروز است و ما در رخدادهای منطقه دیدیم که هر ملتی که از تجربه بسیج برای دفاع از سرزمین خود بهره‌ برد، توانست تهدید را رفع و بر توطئه‌ها غلبه کند.

@hosseinhashemitakhti