به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی ضمن تبریک مناسبت نیمه شعبان و سالگرد ولادت منجی عالم بشریت امام مهدی (عج) اظهار داشت: معتقدان به سلاله پاک رسول الله (ص) همانطور که در مراسم سوگواری اهل بیت، خود را مقید به عزاداری می دانند، برای مراسم شادی معصومان نیز با برگزاری مراسم مختلف میزان علاقه و اعتقاد خود را به اثبات می رسانند، کما اینکه جای بسی خرسندی است که امروز در جای جای این سرزمین شاهد برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت منطقه حسنلنگی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت های ساحلی، کشاورزی و نزدیکی به مرکز استان، این منطقه از شهرستان بندرعباس در صورت توجه و برنامه ریزی اصولی میتواند، منشا تاثیرات شگرفی باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به پروژه درحال احداث محور بندرعباس- تیاب اضافه کرد: می توان با ایجاد یک مسیر جدید از محور بندرعباس-تیاب، منطقه حسنلنگی را رونق بخشید و ظرفیت های جدیدی را در این منطقه فعال کرد.

هاشمی تختی با بیان اینکه پیرامون اشتغال مردم حسنلنگی نیز به شدت دغدغه داریم، تاکید کرد: می‌توان با توسعه مزارع پرورش میگو، و سهیم کردن مردم منطقه هم اشتغال ایجاد کرد و هم توان اقتصادی خانوارها را ارتقا بخشید.

وی با بیان اینکه منطقه حسنلنگی ظرفیت های خوبی در حوزه کشاورزی دارد، افزود: حسنلنگی توان تولید محصولات خاص خود را دارد که باید به آن به عنوان قابلیت در این منطقه توجه شود.