به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی شامگاه سه شنبه در مراسم گرامیداشت جایگاه خبرنگار که به همت انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان برگزار شد، اظهار کرد: همگی اهالی فرهنگ و سیاست و اجتماع بر اهمیت کار خبری و ارزش و تاثیر آن در وقوع رخدادهای مهم در مسیر پیشرفت جامعه تاکید دارند اما حقیقت آن است که آن طور که شایسته بود، صاحبان این هنر را تکریم نکرده‌ایم و قدر و منزلت آنچه انجام می‌دهند را نداشته ایم .

وی با بیان اینکه نقش رسانه‌ها در دنیای امروز شگفتی‌آفرین شده است، افزود: حلقه‌های مکمل اثربخشی عملکرد نمایندگان مردم در مجلس و یا در شورای شهر و … رسانه‌ها هستند و این نقش اثربخش را باید با تعاملی دو سویه تقویت کرد.

نماینده مردم هرمزگان با اشاره به نقش مهم رسانه‌های صدیق و متعهد در شکل‌گیری و تداوم انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: بار اصلی انتقال پیام امام راحل و جهت‌دهی به تحرکات انقلابی در سراسر کشور بر دوش مطبوعات بود و انقلابیون در آن مقاطع حساس توانستند از کارکرد رسانه‌ها بیشترین بهره را ببرند.

هاشمی تختی ادامه داد: همواره تلاش کرده‌ام تا ارتباط موثر و خوبی با رسانه‌ها داشته باشم و در زمان مدیریت  استانداری هرمزگان پیشنهادم به رسانه‌ها این بود که نقد را از فرد استاندار آغاز کنند.

وی همچنین از مدیران استان خواست تا تحمل خود را در برابر نقد اهالی رسانه افزایش دهند و از شکایت از اهالی رسانه‌ بواسطه انجام رسالت‌شان خودداری کنند.

 

انتها/