به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی با اشاره به نشست فعالین اقتصادی مناطق آزاد کشور که با حضور وزیر اقتصاد و دارایی برگزار شد، ضمن تشکر از شریفی نماینده انتخابیه حوزه غرب استان، اظهار داشت: همواره تاکیدمان بر حفظ همدلی و وفاق برای پیشبرد امور است کما اینکه تاکنون نیز کارهای بسیار بزرگی با تکیه بر این مولفه های اساسی و تعامل بین مسئولان و نمایندگان در استان صورت گرفته است.

وی با اشاره به وضعیت کنونی اقتصاد کشور و وضعیت فعالیتی بازرگانان و تجار در جنوب و به ویژه مناطق آزاد تاکید کرد: در این مقطع از تاریخ انقلاب، تلاش همه باید بر رفع رویه های دست و پاگیر از این حوزه باشد.

وی یادآور شد: در نشست فعالین اقتصادی مناطق آزاد کشور به اتفاق نماینده حوزه غرب استان جناب آقای شریفی به نمایندگی از بازرگانان و تجار به طور شفاف و واضح پیرامون مشکلات مبتلابه در استان، گفت وگو و اطلاع رسانی کرده و پیشنهادات و راهکارهای لازم را ارائه دادیم.

هاشمی تختی اضافه کرد: در نشست مذکور با پیگیری ها و طرح موضوعی که از طرف مدیر عامل سازمان منطقه آزاد و نمایندگان صورت گرفت، مقرر شد ساز و کار برگشت مجدد روال ترخیص کالا به حالت سابق فراهم شده، تا مشکلات پیرامون این مطالبه به حق نیز کاسته شود.

وی ادامه داد: در همین راستا مقرر شد در نشستی مشترک طی روزهای آتی پیرامون چهار مشکل عمده مناطق آزاد با حضور نمایندگان، مدیران مناطق آزاد، فعالان اقتصادی و حوزه بازرگانی در وزارت اقتصاد و دارایی نشستی برای رفع مشکلات برگزار شود.

انتها/