به گزارش پایگاه خبری موج همدلی، حسین هاشمی تختی در مراسم افتتاح چمن مصنوعی و زمین فوتبال محله نو ایسین که به نام شهید مسیحی نام‌گذاری شده است، با بیان این که شهدای هرمزگان در جای جای این استان شهید پرور همچون نگینی می‌درخشند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی تحولی شگرف در جامعه ما ایجاد کرد و ما تبلور این تحول عظیم را در دوران جنگ تحمیلی دیدیم که چگونه آحاد ملت به پای مقاومت و مجاهدت برای حفظ انقلاب اسلامی و دفاع از کیان کشور آمدند و جان خود را نثار کردند تا قامت انقلاب اسلامی استوار باقی بماند.

وی افزود: در پاسداشت این رشادت‌ها، وظیفه مسئولان دوچندان است تا همیشه رضایت مردم را در کارها در نظر بگیرند که رضایت خدای متعال را نیز بدنبال دارد.

نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت ادامه داد: باید قدردان مردمی باشیم که با وجود مشکلات، همچنان به پای اسلام و انقلاب و رهبری ایستاده‌اند و قدردانی واقعی از مردم ،تلاش برای توسعه کشور و رفع محرومیت‌ها است.

وی در این مراسم از داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان که برای افتتاح برخی پروژه‌های ورزشی به هرمزگان سفر کرده است، نیز خواست تا در توزیع اعتبارات و تخصیص منابع مالی این وزارتخانه، سهم هرمزگان را برای رسیدن به میانگین کشوری افزایش دهد.

انتها/