🔶رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس :

ترامپ دیوانه بداند ایران، امروز با اقتدار تر از دیروز در صحنه حضور دارد

🔻رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس، انقلاب اسلامی ما، انقلاب عاشورایی و حسینی است، مردم و نظام اسلامی در کنار ولایت فقیه و امام حاضر مان ایستاده و هیچ بیگانه ای نمی تواند به این سرزمین و نظام اسلامی کوچکترین تعرضی کند.

🔸به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی در مراسم اعتراض جمعی از دانشجویان به سخنان توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران که در دانشگاه آزاد هرمزگان برگزار شد گفت : انقلاب اسلامی ما دستاورد خون شهیدان و رهنمودهای امام خمینی (ره) است و این انقلاب اسلامی در صحنه های سخت و دشوار همیشه پا برجا و استوار تر از قبل به میدان آمده است.

🔻وی با اشاره به این انقلاب ما، انقلابی مردمی است بیان داشت : هنگامی که نظام اسلامی ما شکوفا شد گروهک های ضد انقلابی مثل قارچ روییدند و هشت سال جنگ تحمیلی را به ما تحمیل کرده و پس از آن جنگ اقتصادی را ، و امروز هم می خواهند جنگ دیپلماسی را بر ما تحمیل کنند که باید در جنگ دیپلماسی بایستیم تا مثل همیشه پیروز میدان باشیم.

🔸نماینده مردم هرمزگان در مجلس در ادامه، پیروی از دستورات مقام معظم رهبری را موجب سعادت دنیوی و اخروی همه مردم دانست و اظهار داشت : امروز ما هیچ گونه نگرانی نداریم چون راه ما راه سعادت، موفقیت، سربلندی بوده و کسی نمی تواند آسیبی به این انقلاب و نظام وارد کند.

🔸عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دشمن کوچکترین خلاء در نظام جمهوری اسلامی ما احساس کند لحظه ای درنگ نکرده و به ما حمله خواهد کرد ، اما دشمن می داند که این نظام با اقتدار به تعرض آنها پاسخ کوبنده خواهد داد.

🔻هاشمی تختی با تاکید بر اینکه مذاکرات به هر کجا کشیده شود ما پیرو رهنمودهای مقام معظم رهبری هستیم تصریح کرد : ما گوش به فرمان رهبر انقلاب اسلامی بوده و اگر آنها بخواهند بر جام را نقض کرده و به عهد خود پایبند نباشند و خرابکاری کنند ما به هر واکنشی از طرف آنها پاسخ می دهیم.

🔸رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس عنوان کرد: بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری ، همه ی دستگاه های قضایی و اجرایی از جمله مجلس، قوه قضاییه، قوه مجریه، نیروهای نظامی و انتظامی باید صدای واحد و یکپارچه ای داشته تا انسجام و وحدت ملی ما بیشتر از پیش تقویت شود.

🔻وی در پایان خطاب به دانشجویان ، ترامپ را انسانی روانی دانست و گفت : ترامپ دیوانه باید بداند که ایران با اقتدار و مقاوم تر از دیروز در صحنه حضور دارد و اجازه هیچ گونه تعرضی را به سرزمینش نمی دهد و دشمن متجاوزگر را نابود می کند.