به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی در جریان بازدید از پروژه در دست احداث بیمارستان فوق تخصصی کودکان بندرعباس اظهار داشت: این پروژه از آن دست پروژه‌هایی است که استان نیاز اساسی به آن دارد و از اولویت‌های حوزه بهداشت و درمان به شمار می‌رود.

وی در همین راستا تاکید کرد: مجمع نمایندگان استان نیز با درک اهمیت موضوع، بر روی تکمیل این پروژه تاکید ویژه‌ای دارد به نحوی که هر کدام از نمایندگان به سهم خود به دنبال رایزنی برای تسریع در تکمیل این پروژه و کاربردی شدن آن هستند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس همچنین یادآور شد: می توانیم بخشی از اعتبار این پروژه را از محل اعتبار در اختیار نمایندگان حوزه مرکزی استان که مصوبه بودجه سال ۹۸ است تامین کنیم.

هاشمی تختی اضافه کرد: همچنین در راستای اختصاص اعتبارات استانی به این پروژه در نشستی با استاندار هرمزگان به رایزنی خواهیم پرداخت که بی‌شک با نگاه تعاملی که از ایشان سراغ داریم می توان بخشی از اعتبار مورد نیاز را نیز از این محل تامین کرد.

نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان ادامه داد: در سطح وزارتخانه و همچنین کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز با طرح اهمیت این موضوع و حیاتی بودن آن برای استان سعی می کنیم اعتباراتی را در سطوح ملی جذب کنیم تا در آینده نزدیک شاهد تسریع در راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی کودکان بندرعباس باشیم.

انتها/