به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، در این سفر یک روزه علاوه بر فرماندار بندرخمیر، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای، معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، معاون شرکت آب و فاضلاب روستایی، معاون اداره کل ورزش و جوانان، معاون اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و تنی چند از مدیران شهرستان بندرخمیر با هدف بررسی و احصا میدانی مشکلات و درخواست های مردم، هاشمی تختی را همراهی کردند.

هاشمی تختی در این سفر به اتفاق هیئت همراه با حضور در روستاهای رودبار، گوین، کروئیه و پرنیمه از این روستاها بازدید و در جریان این سفر با اعضای شورا، دهیاران و معتمدان روستاهای کنوویه، درواخانی و گیشو نیز دیدار و گفتگو کرد؛ محورهای مواصلاتی بین روستایی و سایر زیرساخت ها نیز با توضیحات همراهان و مسئولان شهرستان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.

هاشمی تختی سپس در جمع نمازگزاران روستای گوین از توابع بخش رویدر، حضور یافت و ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، و با بیان اینکه دشمن در این چهار دهه تمام توان و تلاش خود را برای فشار به این ملت و انقلاب به کار بسته است، اظهار داشت: برای رفع مشکلات باید به سمت فعال سازی تمامی ظرفیت ها در حوزه های مختلف پیش برویم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دل در گرو تعلیمات و آموزه های الهی دارد، افزود: بی شک از این مقطع و گردنه تاریخی نیز به سلامت عبور خواهیم کرد.

هاشمی تختی نیز با اشاره به مشکلات و درخواست های مطروحه یادآور شد: در بازدیدهای میدانی همواره سعی می کنیم، قبل از سفر با رصد دقیق مشکلات روستاها از مدیرانی که مشکلات به حوزه های آنها برمیگردد برای همراهی دعوت کنیم، که این امر می تواند به تسریع در روند حل مشکلات کمک شایانی بکند.

وی با بیان اینکه مشکلات مطروحه توسط خطیب محترم جمعه گوین به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد، اظهار امیدواری کرد، در آینده ای نزدیک شاهد رفع این مشکلات و رضایت هر چه بیشتر مردم این منطقه باشیم.

انتها/