به گزارش پایگاه اطلا‌ع‌رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی‌در نشست با بخشداران و روسای شورای بخش‌های قلعه‌قاضی و تخت و امام جمعه تخت، که پیرامون راه‌ها و محورهای مواصلاتی و همچنین تقاطع غیرهمسطح روستای دهنو به قلعه قاضی و تخت در اداره کل راهداری و حمل و نقل با حضور مدیر کل و معاونان این مجموعه برگزار شد، اظهار داشت: زیرگذر منتهی به قلعه‌قاضی و دهنو و محور جدید بندرعباس به میناب یکی از دغدغه‌های ما در حوزه راه‌های مواصلاتی در شهرستان است که با همکاری‌های صورت گرفته شاهد گشایش‌هایی در این دو مبحث به ویژه زیرگذر دهنو و قلعه‌قاضی هستیم.
وی اضافه کرد: به دلیل عدم اصلاح نقاط حادثه خیز در بخش قلعه قاضی و تخت متاسفانه همواره شاهد بروز حوادثی دلخراش هستیم که در این راه نیازمند توجه و عزم ویژه هستیم.
عضو کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: شرایط خوبی در حوزه هماهنگی و همدلی بین نمایندگان حوزه انتخابیه بندرعباس و مسئولان اجرایی استان شاهد هستیم که با این ظرفیت می توان بسیاری از مشکلات را با سرعت بیشتر رفع و رجوع کرد.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد، با توجه به مساعدت دستگاه‌های مربوطه و بودجه اختصاص یافته، پروژه زیرگذر قلعه قاضی و دهنو شهرستان بندرعباس به زودی وارد فاز اجرایی و سپس بهره‌داری شود.
انتها/