🔻حسین هاشمی تختی :
ساخت مجموعه ی فرهنگی ورزشی، رفاهی وتجاری در بندرعباس

🔶رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس ،ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی ، رفاهی وتجاری در بندرعباس را در دستور کار خود قرار داده که موافقت اولیه آن از وزیر ورزش و جوانان اخذ شده است.

🔹به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس ، در بازدید از مجموعه ی ورزشگاه آزادی تهران که با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیسیون عمران و سایراعضای این کمیسیون انجام شد گفت : مجموعه ورزشگاه آزادی که از سال ۵۳ افتتاح شده است و تقریبا بنای قدیمی است که نیاز به بازسازی و مرمت دارد.

وی در خصوص این مجموعه بیان داشت: ۲۰ هیئت ورزشی در این مجموعه ی ورزشی فعال بوده که با ارتقاء و مجهز کردن این ورزشگاه می توان رشته های دیگری را نیز در این مجموعه فعال کرد.

🔻نماینده مردم هرمزگان در مجلس در مورد روند بازسازی این مجموعه ورزشی عنوان کرد : بازسازی سکوها و صندلی ها و کارهای دیگر در دست اجرا در این مجموعه توسط شرکت خلیخ فارس انجام می شود و یکی از افتخارات ما محسوب می شود، مدیرعامل و نیروهای این شرکت هرمزگانی هستند که نشانه ی توانمند بودن هرمزگانی ها در خیلی از زمینه هاست.

🔸عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : هزینه های نگهداری سالانه این مجموعه ی ورزشی حدود ۱۱ میلیارد تومان بوده که در قیاس با بازسازی کل مجموعه و پروژه هایی که در کشور وجود دارد حدود ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز هست که متاسفانه امکان پرداخت هزنیه های کامل بازسازی این مجموعه ها وجود ندارد.

🔻در حاشیه این بازدید رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس با مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری ورزشگاه های کشور نیز صحبتی صمیمی داشت عنوان کرد : در خصوص ساخت یک مجموعه فرهنگی ورزشی، رفاهی و تجاری در بندرعباس نیز پیگیری های لازم را انجام و موافقت وزیر ورزش و جوانان را در این خصوص اخذشده و تلاش داریم با ساخت این مجموعه درآمد پایداری را برای ورزش هرمزگان به ارمغان بیاوریم تا نیازهای ورزشی استان تا حدودی تامین شود.