به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی در جریان سفری یک روزه به روستاهای بخش فین در جمع مسئولان، اعضا شوراها و دهیاران بخش و تعدادی از مردم روستای سرزه ضمن سخنرانی پیرامون موضوعات مختلف به ویژه حوزه راه ها، آبرسانی و عمرانی اظهار داشت: برای اتمام و به سرانجام رسانی راه های نیمه کاره منتهی به سرزه و روستاهای اطراف باید عزمی جدی و اساسی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه راه های زیرسازی شده در سطح فین به زودی با تامین قیر و پیگیری های صورت گرفته، آسفالت می شود، افزود: در حوزه ارتباطات و مخابرات نیز با توجه به طرح موضوعی که در این سفر به فین داشته ایم، مقرر شد ظرف یک هفته نقاط کور آنتن دهی توسط بخشداری احصا و برای رفع به مخابرات ارائه شود.
این عضو کمیسیون عمران مجلس در بخش هایی از سخنان خود به ارائه راهکار برای پیگیری ویژه در مورد وضعیت تملک اراضی کشاورزی، احیا نخلستان‌ ها و … نیز پرداخت.
در این نشست تعدادی از مسئولان بخش، و اعضای شوراها با شرح جزییات به بیان مشکلات و نواقص و تشریح پروژه‌ های مختلف در سطح بخش پرداختند که مقرر شد مشکلات مطروحه، برای پیگیری بیشتر و منجر به نتیجه در نشستی مشترک با مسئولان ادارات کل مربوطه و مسئولان بخش و پیگیری دفتر نمایندگی حسین هاشمی تختی،‌ اولویت بندی شود.
همچنین در این نشست تعدادی از مدیران کل، مسئولان و مدیران عامل سازمان های خدمات دهنده از جمله آب روستایی، بنیاد مسکن، مخابرات، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و … نیز در سخنرانی های گام به گام به مسائل مربوطه پاسخ دادند.
انتها/
[۱۱/۲۴, ۹:۵۵ AM] HesamAnsariyan: