به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی حسین هاشمی تختی سحر امروز در مراسم افتتاح ساختمان دبیرستان “مادر” روستای گچین بالا ضمن تبریک دهه و فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: امروز شاهد اتحاد و همدلی خوبی در بین مردم منطقه گچین هستیم که این امر می تواند به تسریع در حل مشکلات کمک کند.

وی با بیان اینکه مهمترین عنصر در تقویت نظام و انقلاب خدمت رسانی به مردم است یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی سالهاست که در شرایط سخت و در تقابل با زورگویان عالم به سازندگی و تلاش خود برای بهبود وضعیت زندگی مردم و همچنین معرفی الگوها و آرمانهای الهی تلاش می کند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نمایندگان استان در کنار هم اهداف و پیگیری ها را به طور متمرکز مدنظر دارند، گفت: مشکلات کنونی از جمله مشکلات اقتصادی در برابر هدف بزرگی که نظام جمهوری اسلامی ایران دارد بسیار ناچیز و کوچک است و از همین روست که انتظار می رود مردم نیز همانندی ۴۰ سال با درایت کامل از آرمان‌های نظام صیانت و پاسداری کند.

هاشمی تختی با بیان اینکه نظام، در برخورد با متخلفان تعارف با هیچکس ندارد، افزود: حاکمیت در حال رفع مشکلات و مسائل است و حرکت آغاز شده در مسیر مناسبی قرار دارد.

انتها/