🔻حسین هاشمی تختی :

شهرک حمل و نقل بندرعباس یک پروژه فرا ملی است/ از سال ۸۹ پیگیر اجرای این طرح بوده ام

🔶به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی در نشست کارگروه تسهیل رفع موانع تولید که در شهرک حمل ونقل بندرعباس با حضور استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی، پیرامون مشکلات این شهرک برگزار شد، اظهار کرد: یکی از دغدغه های ما اتمام شهرک حمل و نقل بوده که از زمان استانداری من تا به امروز وجود داشته و بحمدالله اکنون به ثمر رسیده است.

🔻وی ادامه داد: شهرک حمل و نقل ۴۶درصد پیشرفت فیزیکی داشته که ۷۲ شرکت، سهام دار این شهرک هستند و بنده در قالب کمیسیون عمران مجلس نیز به طور مستمر پیگیر مشکلات این شهرک هستم.

🔸نماینده مردم هرمزگان در مجلس با اشاره به اینکه راه اندازی این شهرک باعث اشتغال پایدار می شود، خاطرنشان کرد: این شهرک ظرفیت بسیار خوبی برای اشتغال مستقیم و پایدار دارد که در آینده ای نه چندان دور بیش از ده هزار نفر می توانند در این شهرک حمل و نقلی فعالیت کنند که باید در این راستا از ظرفیت نیروی ماندگار استان استفاده شود.

🔹 هاشمی تختی ابعاد احرای پروژه شهرک حمل و نقل بندرعباس را یک پروژه فرا ملی دانست و بیان داشت: باید مدیران دستگاه ها با همدلی و در کنار هم مشکلات برق و آب و ارتباطات و .. این شهرک را بسرعت حل کرده تا هر چه سریعتر نتیجه مطلوب حاصل شود.

🔸عضو کمیسیون عمران مجلس به اهمیت همجواری این شهرک در نیاز با بندر شهید رجایی اشاره و تصریح کرد: تسریع در جابه جایی کالا در زمان کوتاه تر و کمک به انجام مطلوب فرآیندهای حمل و نقلی بخشی از قابلیت های این شهرک در یک تقسیم کار ملی است.

🔻وی در پایان ضمن تشکر از زحمات بی وقفه استاندار هرمزگان، خواستار برگزاری جلسه ای تخصصی پیرامون مشکلات رانندگان در بخش حمل و نقل جاده ای شد.

@hosseinhashemitakhti