به گزارش پایگاه خبری موج همدلی، حسین هاشمی تختی در مراسم جشن عید غدیر در روستای گودو شهرستان بندرعباس با بیان این که جشن واقعی غدیر زمانی است که رهرو واقعی علی (ع) باشیم، اظهار کرد: ولایت پذیری یعنی پذیرفتن کلام مولا و ارجح دانستن کلام او بر هر کلام دیگری که سعادت و رشد فردی و اجتماعی بشر را بدنبال دارد.

وی افزود: امروز تبعیت از ولایت در موقعیت پیچیده کنونی، امری حیاتی برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و ایران است و ما دیدیم که چگونه ایشان در ماه‌های اخیر با یک راهبرد اصولی، تهدید را از سر کشور گذراندند.

نماینده هرمزگان در خانه ملت تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب راهبرد نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگ می‌شود را با هوشمندی مطرح و پیگیری کردند و بدانید که دشمنان دنبال ضعف ما در میدان و نیش زدن ما است.

هاشمی‌تختی ادامه داد: وقتی اقتدار موشکی ایران را دیدند و پهباد آنها را ساقط کردیم، فهمیدند که معادله جدی است و دوره بزن در رو گذشته است.

وی با اشاره به پای‌بندی دو ساله تمام و کمال ایران به برجام در مقابل بدعهدی مستمر غربی‌ها، خاطرنشان کرد: آنها همیشه دنبال مکر و نیرنگ‌اند و به توافقی که حتی در سازمان ملل نیز ثبت شده، عمل نکردند.

ضو کمیسیون عمران مجلس گفت: ایستادگی ما سبب شده که دشمنان منطقه‌ای ما مسیر خودشان را به تدریج اصلاح کنند و بدانید که با ولایت می‌توانیم امنیت و آرامش و یکپارچگی ایران را صیانت کنیم.

هاشمی تختی با انتقاد از گره زدن سرنوشت آب و برق و کار و مسکن مردم به برجام و مذاکره، عنوان کرد: هرگز نمی‌توان به بیگانه و مکرهای او امید بست‌. دو سال برجام را تمام و کمال اجرا کردیم اما قدمی برای ما بر نداشتند! چون بدنبال ذلت ما هستند.

وی همچنین تاکید کرد: باید خدا را داشت و الا کدخدا عددی نیست و ثمره دل‌بستن به کدخداها چیزی جز غافل‌شدن از ظرفیت‌ها نخواهد بود.

انتها/