به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی ظهر پنجشنبه، در نشست شورای اداری شهرستان بندرخمیر که با حضور استاندار و تنی چند از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، با بیان اینکه وجود فضای همدلی در استان سبب شده که بسیاری از امور با سرعت خوبی پیش برده شود، اظهار داشت: بندرخمیر از آن دست شهرستان‌های متحد و همدل است که توانسته است در این فضا تاکنون خدمات قابل توجهی به مردم ارائه دهد.

وی ادامه داد: هرمزگان ظرفیت‌های بسیار بالایی در بعد ملی و منطقه ای دارد و این وظیفه مدیران و مسئولان است که برای مردم رفاه و آسایش از هیچ کوششی دریغ نکنند.

نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان با بیان اینکه امروز در هرمزگان و به ویژه بندرخمیر شاهد اجرای پروژه‌های متعددی هستیم، اضافه کرد: پیگیری های جدی وبرگزاری جلسات متعدد دراستانداری وکمیسیون عمران مجلس وبا حضور مسئولین سازمان های حفاظت محیط زیست وبنادر ودریانوردی وبازدیدهای میدانی و همچنین حمایت‌های استانداری، سبب رفع و رجوع اختلاقات بنادر و دریانوردی و محیط زیست در پرونده احداث مجتمع بندری خمیر شد.

وی ادامه داد: مجتمع بندری خمیر می‌تواند به یکی از ظرفیت‌های بالقوه در منطقه پرترافیک دریایی مثلث قشم- بندرعباس- خمیر تبدیل شود.

انتها/