به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران روستای کشار چمردان که به اتفاق معاون فرماندار بندرخمیر و معاون اداره کل ورزش و جوانان استان صورت گرفت، با اشاره به سفر اخیر خود به مجموعه روستاهای کشار طی هفته های گذشته اظهار داشت: مهمترین موضوع، در این روستاها موضوع اشتغال جوانان است که همه وظیفه داریم که مسیر درست را با فعال سازی ظرفیت های مرتبط با پویایی و نشاط جوانان ترسیم و مهیا کنیم.

وی با اشاره به درخواست جوانان و مسئولان روستای کشار چمردان، برای مهیاسازی امکانات ورزشی در این روستا، اضافه کرد: با مساعدت مسئولان ورزش و جوانان و سازمان برنامه و بودجه استان، مقرر شده که توسعه زمین ورزشی کشار چمردان در دستور کار قرار بگیرد به نحوی که اتفاقات خوبی در این زمینه رخ داده است.

نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان، با بیان اینکه هر سه نماینده این حوزه به طور جد ، پیگیر امور مردم هستند، اضافه کرد: همه باید با اتحاد و همدلی همانند چهار دهه اخیر، با ایمان بالا، در برابر دشمنان بایستیم و در توسعه کشور مشارکت داشته باشیم.

هاشمی تختی تصریح کرد: چند دستگی در روستاها و شهرها، سبب کند شدن رویه توسعه می شود و بیشترین ضرر را مردم می کنند، به همین دلیل است که همواره به همدلی و اتحاد سفارش می کنیم.

انتها/