به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی ظهر امروز با حضور در مسجد ابوالفضل (ع) جزیره هرمز در جمع نمازگزاران اظهار داشت: امروز وحدت ملی ایران اسلامی از هر چیزی مهم تر است.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری مدام به داشتن صدای واحد تاکید می‌کنند، افزود: نباید طوری رفتار و صحبت کنیم که دشمن بتواند در بین ما تفرقه بیندازد.
نماینده شهرستانهای بندرعباس، قشم خمیر، حاجی آباد و ابوموسی با اشاره به ظرفیت های جزیره هرمز اضافه کرد: در جریان تصویب و بررسی کنوانسیون های پولی و مالی مطروحه -در مجلس- در رابطه با پولشویی، اعتقاد ما بر این است که نباید طوری رفتار کنیم و تصمیم بگیریم که کشور محدودتر شود.
هاشمی تختی با اشاره به طرح مشکلات هرمز از طرف مردم و معتمدان جزیره، افزود: به مردم هرمز حق می دهیم چرا که مشکلات هرمز را سالهاست که لمس میکنم و هر چند کارهای عدیده ای در این راستا صورت گرفته اما کماکان نارسایی ها باقی مانده که باید با تدابیر لازم و اختصاص اعتبارات مباحث را مورد پیگیری قرار دهیم.
وی تصریح کرد: مشکل محدودیت در دریافت اراضی برای جوانان هرمز را در دستور کار قرار می دهیم و حتما از طریق شخص استاندار به این موضوع به طور ویژه رسیدگی میکنیم.
هاشمی تختی در سفری یک روزه به اتفاق هیئتی از مدیران اجرایی استان به جزایر لارک و هرمز سفر کرده است، وی همچنین پس از حضور در مراسم نماز جمعه در نشست شورای مدیران هرمز حضور می یابد.
انتها/