به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی امروز با حضور در مرکز اعصاب و روان سلامت محله دوهزار (تحت پوشش بهزیستی) در جمع تعدادی از مردم این محله ضمن تبریک مناسبت‌های اخیر به ویژه عید غدیر خم، اظهار داشت:‌ کمک به آسیب‌دیدگان اجتماعی از اولی‌ترین امور در جامعه است که از همه انتظار می‌رود که در این راستا برای کمک به آسیب‌دیدگان اجتماعی گام بردارند.
وی با بیان اینکه در وهله نخست باید از بروز آسیب‌های اجتماعی و چالش‌ها جلوگیری کنیم، اضافه کرد: مدیریت قوی پیرامون افراد آسیب‌دیده اجتماعی مبحث دومی است که از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است.
این نماینده مجلس اضافه کرد: وظیفه همه است که در ابعاد معیشی، درمانی و رفاهی افراد آسیب‌دیده اجتماعی راهگشا باشند و نگذارند این عزیزان که ناخواسته به آسیب‌ها دچار شده‌اند صدمات بیشتری ببینند.
هاشمی تختی تصریح کرد: ما در مجلس شورای اسلامی همواره در پی تصویب قوانینی هستیم که بتوان هر چه بهتر و کارآمد، هم جلوی آسیب‌ها را گرفت و هم از آسیب‌دیدگان حمایت کرد.
نماینده شهرستان‌های بندرعباس، قشم، بندرخمیر، حاجی‌آباد و ابوموسی در ادامه با بیان اینکه “بنی آدم اعضای یکدیگرند”، یادآور شد: قاموس مسلمانی و اخلاقی ما همواره این را گوشزد می‌کند که مشکلات و چالش‌های همه آحاد جامعه به ویژه نیازمندان و آسیب‌دیدگان باید مدنظر قرار گیرد که در غیر اینصورت نمی‌توان جامعه‌ای سعادت‌مند را متصور بود.
انتها/