رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مراسم اختتامیه یازدهمین دوره مسابقات سراسری حفظ قران کریم در شهرستان بستک حضور یافت.
حسین هاشمی تختی در این مراسم عنوان کرد: وقتی انس با قران پیدا شد مجال تدبر، تأمل و تفکر در معارف قران به دست خواهد آمد همچنین خواندن قران باید با تکیه‌بر معانی و لفظ صحیح باشد.
وی با اشاره به اینکه جوانان سرمایه‌های یک جامعه محسوب می‌شوند گفت: ایجاد شبه و تحریف در اعتقادات جوانان از سلاح‌های دشمن است که تنها راه مبارزه با آن نیز انس باقران و استفاده از رهنمودهای آن هست.
نماینده حوزه مرکزی هرمزگان در خانه ملت تصریح کرد: اگر جوان مسلمان با قران انس پیدا کند و فرصت تدبر در قران را به خود بدهد بسیاری از حربه‌های دشمنان بی‌اثر خواهد شد.
این مقام مسئول افزود: هر فردی که با قران مأنوس شود دل‌وجان آن به برکت قران از ظلمات و بدی‌ها پاک و به ایمان نورانی می‌شود.
هاشمی تختی اظهار کرد: قران کتاب معرفت است و در تمامی زمینه‌های زندگی بشر آموزه‌هایی را ارائه داده است که یک مسلمان واقعی باید این کتاب جامع را همیشه چراغ راه خود قرار دهد.
وی اذعان داشت: با تمسک به قران تمامی مشکلات حل و هیچ دشمنی بر مسلمان پیروز نخواهد شد امیدوارم همه ما خادمین قران و راه خداوند و پیامبرش باشیم.