به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی امروز در جشن بزرگ انقلاب در جمع مردم قشم ضمن تبریک دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: انقلاب اسلامی برگرفته از آموزه های دینی ماست که امروز به صورت یک جمهوری اسلامی نمودی پرقدرت در منطقه و دنیا از خود نشان داده است.

وی با بیان اینکه در این نظام، جمهوریت و اسلامیت دو رکن اساسی و موهبتی الهی برای این مملکت به شمار می رود، اضافه کرد: برخی ها بودند که در ابتدا میگفتند این نظام بیشتر از شش ماه برقرار نمی مانند، و هر چه انقلاب جلوتر رفت هر بار القا کردند که انقلاب به پایان راه رسیده در حالی که انقلاب امروز چهل سالگی خود را در اوج اقتدار جشن میگیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: مردم و جوانان ما دل در گرو نظام و کشور خود دارند، هر چند مشکلاتی در کشور وجود دارد اما ملت ایران بارها ثابت کرده که می تواند با دستان خود بزرگترین مشکلات را حل کند.

هاشمی تختی با بیان اینکه دشمن برای اشکال درست کردن در کشور به جنگ اقتصادی روی آورده است، یادآور شد: همه دیدیم که امریکا در جریان برجام نشان داد که هیچ وقت نمیتوان به سردمدارانش اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه برخی از کشورها در فشار و جنگ اقتصادی با امریکا همصدا شده اند، افزود: متاسفانه برخی ها نیز در داخل نفوذ کرده و با گسترش فساد و اختلاس به دشمن کمک میکنند که باید با آنها مقابله کرد.

هاشمی تختی با بیان اینکه افق کشور افقی روشن است، اضافه کرد: پیشرفت های شگرفی در این چهار دهه حاصل شده که جزیره قشم به درستی میتواند نمونه ای درست برای این مثال باشد.

وی با بیان اینکه وحدت دولت و مجلس در پی فشارهای دشمن در حال افزایش هست، یادآور شد: همه باید با همدلی، قدردانی و درک منطقی در ساختن کشور خود سهیم باشیم.

انتها/