به گزارش پایگاه اطلاع رسانی، موج همدلی، حسین هاشمی تختی در جمع مردم فین اظهار داشت: هدف نظام اسلامی توجه به رفع مشکلات مردم و جامعه است و تمامی فعالیت‌ها باید بر این امر متمرکز باشد.

وی با بیان اینکه همه ما به دنبال این هستیم که بتوانیم گره‌ای از مشکلات مردم باز کنیم، تاکید کرد: فین از دیرباز در حوزه نیروی انسانی از بخش ها و مناطق برجسته هرمزگان به شمار می رود.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: برای توسعه فین باید به تدریج مشکلات زیرساختی آن را رفع و بستر سرمایه‌گذاری پایدار در آن را فراهم کنیم.

هاشمی تختی بیان داشت: توسعه حقیقی و پایدار با در نظر داشتن مردم و مشارکت دادن آنها در امور محقق می‌شود، و از این روست که هر قدمی که برداشته می شود باید با درنظرگیری منافع عموم باشد، کما اینکه در پیگیری برای توسعه زیرساخت‌های فین، این مهم مورد توجه قرار گرفته است.

وی گفت: کیفیت راه‌های روستایی در هرمزگان همچنان پایین است که ضمن تقدیر از تمامی تلاش‌های صورت گرفته تا به امروز باید بگوییم در این زمینه به تحرک بیشتری برای جذب منابع نیازمندیم.

یادآور می شود، هاشمی تختی در سفر یک روزه خود به مرکز بخش فین علاوه بر حضور در شورای اداری که به اتفاق روسای شوراهای اسلامی دهیاران و معتمدین، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق، معاون فرماندار بندرعباس، معاون راهداری و حمل و نقل، معاون میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، معاون فوریت‌های پزشکی استان، مدیریت امور اوقاف و خیریه شهرستان بندرعباس و نماینده صدا و سیمای مرکز خلیج فارس که در این سفر وی را همراهی می کردند، شرکت کرد.

وی همچنین در مدت حضور در بخش فین علاوه بر حضور در روستای شیخ عالی از چند پروژه از جمله آبنمای گست بازدید به عمل آورد.

هاشمی تختی همچنین از پایگاه اروژانس شهری فین نیز دیدن کرد.

انتها/