هاشمی تختی در مراسم تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام دفاع مقدس در جزیره قشم:
ایثار و فداکاری شهیدان اقتدار نظام جمهوری اسلامی را رقم زده است/از امام حسین (ع) آموخته ایم زیر بار ظلم نرویم
نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، بندرخمیر، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی گفت: ایثار و فداکاری جوانان و شهدای ایران اسلامی، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را رقم زده و ما از امام حسین (ع) آموخته ایم زیر بار ظلم نرویم.
به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس، حسین هاشمی تختی در مراسم تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام دفاع مقدس در جزیره قشم با تسلیت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) عنوان کرد: امیدواریم با تاسی از اهل بیت (ع) راه ایثار و شهادت و فداکاری را در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی به پیش ببریم.
وی ادامه داد: ایثار و فداکاری جوانان و شهدای ایران اسلامی، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را رقم زده و ما از امام حسین (ع) آموخته ایم زیر بار ظلم نرویم.
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس افزود: برخی ایراد می گیرند که چرا ایران در سوریه و عراق حضور دارد و جوانان ما در این مناطق در دفاع از حرم اهل بیت (ع) و مبارزه با تروریست های تکفیری به شهادت می رسند، اما باید بدانیم اگر ایثار و فداکاری این جوانان و حضور جدی و فداکارانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود، امروز باید در داخل کشور با داعش می جنگیدیم.
هاشمی تختی تصریح کرد: هرجا ظلم بود باید در مقابل ظلم بایستیم و از مظلوم دفاع کنیم و فرهنگ ما فرهنگ عاشوراست و باید قدردان این جوانان باشیم که جان خود را برای انقلاب و اسلام فدا کردند.
وی گفت: اگر با برجام موفقیتی به دست آمده، حاصل ایثار جوانان و اقتدار نظام و از دم مسیحایی رهبر معظم انقلاب اسلامی است چون کار تنها با مذاکره قابل انجام نیست.
نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، بندرخمیر، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید وحدت ملی و انسجام اسلامی خود را قوام و دوام ببخشیم و دولت و مجلس و ملت همه در کنار هم در مقابل ظلم و استکبار ایستادگی کنیم.
هاشمی تختی اظهار داشت: امروز جمع شده ایم در کنار شهدا با ولایت میثاق دوباره ببندیم و اگر می خواهیم اقتدار ما حفظ شود و توسعه آبادانی داشته باشیم باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.
پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در قشم تشییع و در شهرک امام حسن مجتبی (ع) این جزیره به خاک سپرده شدند .