به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی در این پیام ضمن تبریک سال نو به تمامی مردم ایران به ویژه مردم هرمزگان گفت: سال ۹۷ با تمامی فرار و نشیب هایش گذشت و همه شاهد آن بودیم که مردم جشن چهل سالگی نظام را گرفتند و از طرفی شاهد شدیدترین فشارهای اقتصادی و سیاسی بر کشور بودیم کما اینکه کشور از این موج های شدید نیز سرافراز بیرون آمده است.

وی می افزاید: به عقیده اینجانب برخلاف آنچه که گفته می شود، سال ۹۸ در حوزه معیشتی و رفاهی برای مردم بهتر از سال ۹۷ خواهد بود، و شاید مشکلاتی در ماه های ابتدایی سال داشته باشیم اما در نهایت با توجه به برنامه های مدون شده امیدواریم این سال برای مردم سالی نیکو و پر از آرامش باشد.

هاشمی تختی در ادامه افزوده است: امسال نیز به درستی توسط مقام معظم رهبری همانند سال گذشته که نیاز به حمایت از کالای ایرانی بود،‌سال رونق تولید ملی نامیده شد و از همین الان همه دست اندرکاران در دولت و سایر ارکان باید برای تحقق این شعار تلاش و برنامه ریزی کنند.

عضو کمیسیون مجلس همچنین در ادامه پیام خود از هرمزگان به عنوان سرزمین ظرفیت های بی پایان و شگفتی های طبیعی یاد کرده و افزوده است: هرمزگان در نیمه دوم سال به ویژه در دو ماه پایانی و روزهای نخستین سال نو، هر ساله میزبان چندین میلیون هم وطن پرنشاط است که این خطه از ایران سرافزار را برای گذران تعطیلات انتخاب کرده اند.

وی ضمن آرزوی سفری خوب برای تمامی گردشگران، یادآور شده است:‌ هر ساله شاهد ارتقا خدمات در تمامی شهرستان های استان به مسافران نوروزی هستیم که امسال نیز تدابیر لازم در این راستا اتخاذ شده است.

انتها/