به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی با حضور در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در نشست اعضای شورای اسلامی و دهیاران روستاهای باغو، نانگ و فتح الجلیل بخش مرکزی بندرعباس ضمن قدردانی از مدیر عامل و مسئولان شرکت پالایش گاز سرخون و قشم و مدیر منطقه ۶عملیات انتقال گازاظهار داشت: این منطقه از شهرستان بندرعباس و هرمزگان شهدای بزرگ و شاخصی را تقدیم انقلاب کرده است که از آن جمله می توان به شهیدان ذاکری و رئیسی اشاره کرد که می‌توانند در حوزه مدیریتی نیز الگویی برای ما مدیران باشند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حفظ وحدت ملی از نان شب برای ‌کشور واجب‌تر است گفت: تمام تلاش استکبار برای ایجاد تفرقه به برهم زدن آرامش و ایجاد فشار روانی بر مردم و ایجاد درگیری در بین مردم و مسئولان است و همه باید در این راستا هوشیار باشیم.
این عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: باید نقشه های دشمن را شناسایی و در خلاف جهت آنها حرکت کرد کنیم تا یک بار دیگر با موفقیت تمام نقشه های کنونی دشمنان خنثی شود.
نماینده حوزه انتخابیه مرکزی بندرعباس یادآور شد: ما نیز در مجلس اگر انتقاد و سوالی از دولت داریم احتیاط کامل و با دوری از ایجاد حس غرض ورزی و خوشحالی دشمنان آنرا بیان می کنیم هرچند انتقاد ، حق قانونی مجلس است اما در شرایط کنونی همه باید وحدت خود را حفظ کنیم.
هاشمی تختی ادامه داد: در سطح استان نیز نیازمند تعامل، همراهی و همفکری مسئولان بخشها با شهرستان ها و شهرستان ها با استان هستیم.
وی با بیان اینکه مجموعه شرکت های نفتی و گازی واقع شده در شمال شرق شهر بندرعباس کمک های خوبی به روستاهای اطراف کرده و میکنند، بیان داشت: کمک های خوبی از طرف این شرکت ها به توسعه روستاهای این منطقه شده که جا دارد قدردانی خود را ابراز کنیم هر چند توقعات نیز همواره از طرف مسئولان محلی و نمایندگان وجود دارد.
وی با بیان اینکه هماهنگی خوبی در بین سه نماینده حوزه مرکزی برای پیشبرد امور وجود دارد، یادآور شد: مسائل و مشکلات روستاهای حوزه شمال شرقی شهر بندرعباس احصا و طی سفر نمایندگان به این منطقه مصوباتی در قالب ۱۹ بند به تصویب رسیده که پیشبرد این مصوبات را نیز بطور دقیق و جدی در دستور کار قرار می دهیم.
در بازدید از روستاهای باغو چوج نانگ و فتح الجلیل  مدیرعامل شرکت توزیع برق معاون شرکت آب وفاضلاب روستایی معاون راه روستایی ادارکل راه وشهرسازی معاون اداره کل ورزش وجوانان رئیس بنیادمسکن شهرستان بندرعباس بخشدارمرکزی بندرعباس رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی  بندرعباس نیز هاشمی تختی را همراهی میکردند.
انتها/