به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی در نشست با ورزشکاران هندبالیست‌ محله نایبند بندرعباس با اشاره به اهمیت رشته های ورزشی مختلف و پرداختن جوانان به امر ورزش، اظهار داشت: جوانان هرمزگانی در یکی دو دهه اخیر استعداد و توانمندی خود را در ورزش های گروهی به ویژه هندبال نشان داده اند و از این روست که همواره خواستار ایجاد بسترها و زیرساخت‌های مورد نیاز برای شکوفایی استعدادهای ورزشی جوانانمان بوده ایم.

وی با بیان اینکه نباید، ورزش محلات به فراموشی سپرده شود، اضافه کرد: استعدادهایی که در گوشه کنار محلات با امکانات کم در حال فعالیت های ورزشی هستند، در صورت توجه اصولی و استاندارد میتوانند برای استان و کشور، در سطوح ملی و بین المللی افتخارآفرین باشند و از طرفی برای هم سن و سالان خود الگویی از سختکوشی و اهمیت باشند تا از این طریق با ایجاد اعتمادبنفس در دیگران، زمینه شکوفایی اجتماعی جامعه را فراهم آورند.

وی با اشاره به فصل تابستان و تعطیلی مدارس یادآور شد: نیروی جوانی و بالفعل شدن آن در راه توسعه جامعه خواهان برنامه ریزی و امکانات کافی و مناسب است، و در واقع مدیریت قوی در حوزه جوانان است که می تواند برای استان فرصت های جدید خلق کنند و از هدر رفت سرمایه جوانی جلوگیری کند.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ضمن تجلیل از ورزشکاران هندبالیست اضافه کرد: باشگاهای ورزشی پایگاه شور و نشاط و سلامتی هر محله است.

وی افزود: مسئولین استان باید به این ورزشکاران که در سطح ملى افتخار آفرینی کرده اند، توجه بیشترى داشته و امکانات ضرورى اولیه از جمله سالن تمرین را فراهم کنند.

انتها/