🔶حسین هاشمی تختی :

بهبود فضای آموزشی با مشارکت خیرین مدرسه ساز

رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس، خیرین مدرسه ساز با تلاش مضاعفی که دارند به بهبود فضای آموزشی دانش آموزان کمک شایانی می کنند.

🔹به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی در مراسم افتتاح دبستان شش کلاسه عثمان ابونجمی در روستای بلندو که با حضور استاندار هرمزگان و جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران و مسئولان مربوطه برگزارشد ضمن تبریک به مناسبت ولادت پیامبر اکرم بیان داشت : همه ما باید با وحدت و همدلی در کنار هم بر مشکلات غلبه کنیم و با همت مسئولان و پای کار آمدن مردم این نیاز ها تا حدودی بر طرف شود.

🔻وی با اشاره به اینکه وحدت بین مردم ما مثال زدنی است گفت : هرمزگان نماد ملی وحدت است و همدلی بین شیعه و سنی مثال زدنی است و آنها در کنار هم با صفا و صمیمیت و دوستی زندگی می کنند.

🔸هاشمی تحتی در ادامه عنوان کرد : باید این آرامش و امنیت را حفظ کنیم و قدر علمای شیعه و سنی را بدانیم که با اتحاد بین برادران دینی خود در امورات مهم شهر خود مشارکت و با هم همکاری می کنند.

🔶نماینده مردم هرمزگان در مجلس، از فضای خوب ومودتی که بین نمایندگان و مسئولان اجرایی است ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت : با آمدن دکتر همتی در راس استانداری، هرمزگان حرکت رو به رشدی به خود گرفته و با همدل و همسو شدن مجمع نمایندگان در کنار استاندار، کارها سرعت بیشتری پیدا کرده و بزودی شاهد پیشرفت وعمران و آبادانی قابل توجهی در استان خواهیم بود.

🔻وی در پایان از خیرین مدرسه ساز تشکر کرد و عنوان کرد : دولت به تنهایی نمی تواند در تمام حوزه ها نیاز های مردم و جامعه را برآورده کند و باید خیرین به کمک دولت آمده و از هر ظرفیتی برای پر کردن کمبود ها استفاده شود که در هرمزگان در بخش ساخت مدرسه خیرین ساز فعال تر از شهر های دیگر در این کار مشارکت می کنند.

@hosseinhashemitakhti