🔶دعوت مجمع نمایندگان هرمزگان از مردم برای حضور در راهپیمایی ساعت ۱۵ امروز در بندرعباس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خداجو و ولایت‌مدار بندرعباس خواسته است تا در راهپیمایی ساعت ۱۵ امروز حضوری با شکوه یابند.

🔸 مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه‌ای ضمن تأکید بر ضرورت صیانت از امنیت و ثبات ملی کشورمان در برابر تهدیدات دشمنان، بر اهمیت حضور باشکوه در راهپیمایی امروز چهارشنبه بندرعباس که از ساعت ۱۵ از فلکه اتوتاج تا گلزار شهدای گمنام برگزار می‌شود، تأکید کرده است.

🔸در بخشی از این اطلاعیه آمده است: حضور باشکوه مردم غیور بندرعباس در راهپیمایی امروز در محکومیت اقدامات تفرقه‌افکنانه دشمنان یک ضرورت برای این مقطع از تاریخ انقلاب اسلامی است که دشمنان در صدد بهره‌برداری از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بوده و تلاش دارند تا مطالبات به حق مردم را به بیراهه کشانده و انتقام پیروزی‌های مکرر و تاریخ‌ساز این ملت را از آنان بگیرند.

🔸دولت و همه مسؤولان نظام در هر سه قوه وظیفه دارند تا نسبت به مشکلات و مسائل اقتصادی و اجتماعی جامعه با استفاده از ظرفیت‌های درونی نظام جمهوری اسلامی اقدام کرده و برنامه‌های ویژه‌ای در راستای سامان دادن به معیشت مردم تدوین و اجرایی کنند.

🔸در این اطلاعیه از مردم خواسته شده تا عصر امروز در ساعت ۱۵ با حضور در اجتماعی حماسی مردم بندرعباس ضمن محکومیت اقدامات تفرقه‌افکنانه دشمنان نظام جمهوری اسلامی بر عهد و پیمان خویش با ولایت و ارزش‌های انقلاب اسلامی و خون پاک مطهر شهدا تجدید میثاق دوباره‌ای کنند .