🔶رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس :

جامعه ما باید از وجود نابینایان در تمام عرصه های ممکن استفاده کند.

🔻رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس، باید جامعه از وجود نابینایان استفاده و دولت تدابیر لازم در خصوص تحصیلات و اشتغال آنها فراهم سازد.

🔸به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی در مراسم روز جهانی عصای سفید که با حضور مسئولان مربوطه و جمعی از نابینایان برگزار شد گفت : باید برای نابینایان تدابیری لازم و ویژه از سوی دولت تصویب و اجرائی شود.

وی در ادامه بیان داشت : قرار است لایحه ای در همین خصوص به مجلس فرستاده و رایزنی شود تا قانون جامعی برای نابینایان به تصویب برسد.

🔹نماینده مردم هرمزگان در مجلس تاکید کرد : قبل از به تصویب رسیدن لایحه در مورد جامعه نابینایان، باید با مسئولین این انجمن نشستی برگزار شده تا بهتر بدانیم چه چیزهایی را در پبیش نویس این لایحه گنجانده شود که به زندگی بهتر این روشندلان کمک کند.

🔻هاشمی تختی در ادامه به همکاری دستگاه ها با نابینایان اشاره کرد و بیان داشت : باید سازمان های بهزیستی و شهرداری همکاری های را با این قشر جامعه داشته و زمینه ی آسایش آنها را فراهم کند.

🔹عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی در مورد اشتغال جامعه نابینایان عنوان کرد : باید تا جایی که امکان دارد زمینه ی اشتغال این قشر از جامعه را فراهم کرده تا مشکلات و نیازهای آنها برآورد شود.

@hosseinhashemitakhti