🔶هاشمی تختی:چک سفید امضا می‌دهم که هرمزگانی‌ها توانمندند/مدیران هرمزگانی باید تن به مهاجرت دهند

🔸رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: من چک سفید امضا می‌دهم که افراد کارامد هرمزگانی ظرفیت رشد و رسیدن به مناصب بزرگ دولتی را دارند و می‌توانند به‌خوبی از پس مسئولیت‌های خود بربیایند.

🔻 حسین هاشمی تختی صبح امروز در آیین تودیع و معارفه مدیر منطقه مخابرات استان هرمزگان، افزود: هویت وجودی مسئولیت‌ها خدمت به مردم است و خدمت خوب و مطلوب می‌تواند زمینه‌ساز توسعه شده و از خود یادگار مناسبی به‌جای بگذاریم.

وی بابیان اینکه باید از زحمات مدیریت سابق مخابرات هرمزگان تقدیر کرد اما در واقعیت مشکلات زیادی در این حوزه وجود دارد، تصریح کرد: امروز دنیا عرصه ارتباطات، فناوری و مخابرات است که هرمزگان در این بخش به‌واقع ضعیف است و به‌ویژه در روستاها با مشکلت جدی روبه‌رو هستیم.

🔻هاشمی تختی با اشاره به اینکه در انتخابات درزمینهٔ الکترونیک بسیاری از روستاها و بخش‌ها با مشکلات عدیده در این زمینه مواجه بودند، اظهار کرد: باید در عصری که به دنیای انفجار ارتباطات اسم گرفته است شاهد این عقب‌ماندگی زیرساختی در استان هرمزگان نباشیم.

🔸رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس بابیان اینکه نیازمند تلاش و کوشش هستیم تا این عقب‌ماندگی را جبران کنیم، اضافه کرد: امیدوارم در دوران مدیریت مهندس یگانه شاهد جبران این عقب‌ماندگی‌ها و تلاش برای رسیدن به توسعه و ایجاد زیرساخت‌های جدید باشیم.

وی در خصوص نحوه انتخاب مدیران جدید استانی در دولت دوازدهم و نوع نگاه مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس، خاطرنشان کرد: وقتی هر مدیری در حال جابه‌جایی است، مجمع نمایندگان در این خصوص به بحث و تبادل‌نظر می‌پردازد و با جمع‌بندی و بررسی همه جوانب گزینه‌های توانمند و کارآمد را پس از طی کردن گزینش‌های تخصصی به مدیران کشوری و استاندار هرمزگان معرفی می‌کند.

🔻هاشمی تختی بابیان اینکه درزمینهٔ مدیرعامل شرکت مخابرات هرمزگان پس از بررسی گزینه‌های مختلف به دو گزینه رسیدیم، افزود: هوشنگ نجفی و امیر یگانه دو فردی بودند که در نامه‌ای که به امضای بنده به‌عنوان رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس رسید به مسئولان مربوطه معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه در خصوص این دو فرد نگاه و نظر شخصی را اعمال نکرده و حتم اسم‌ها را براساس حروف الفبا معرفی شدند، تصریح کرد: ملاک برای معرفی افراد توانمندی و کارآمدی افراد بوده و به‌هیچ‌وجه نگاه شخصی و سلیقه‌ای را دخالت ندادیم.

🔻هاشمی تختی نجفی را فردی توانمند و کارآمد دانست و عنوان کرد: انتخاب آقای یگانه و جوانی و تخصصش امیدوارم سبب برکات و خدمات مطلوبی برای استان هرمزگان شود.

وی با تقدیر از اعتماد دولت به خواسته نمایندگان هرمزگان در مجلس، اضافه کرد: امیدوارم شاهد حضور نیروهای بومی در سطح مدیران عالی کشوری باشیم که البته این موضوع نیازمند حرکت و آمادگی مهاجرت آن‌هاست.

🔸رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس بابیان اینکه در هرمزگان نیروهای توانمند و کارآمد به‌وفور وجود دارد اما محک نخورده‌اند، اظهار کرد: من چک سفید امضا می‌دهم که مدیران بومی ظرفیت رشد و رسیدن به مناصب بزرگ دولتی را دارند و می‌توانند به‌خوبی از پس مسئولیت‌های خود بربیایند.

🔻هاشمی تختی با اشاره به اینکه خود ۱۴ سال در استان هرمزگان مدیریت کردم و اگر برای مدیریت به خارج استان سفر نمی‌کردم هرگز استاندار هرمزگان نمی‌شدم، افزود: باید نیروهای استان سختی سفر به خارج استان را به جان بخرند تا زمینه رشد و رسیدن به درجات عالی مسئولیتی را طی کنند.

🔹وی در پایان ابراز امیدواری کرد که مجمع نمایندگان استان هرمزگان از هیچ تلاش در چارچوب مسئولیتش برای موفقیت مخابرات و توسعه زیرساخت‌های فناوری دریغ نخواهد کرد .

http://t.me/hosseinhashemitakhti