🔶هاشمی تختی خبر داد:
عملیات احداث پروژه مجتمع بندری خمیر اجرایی می شود

🔻رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس از پیگیری های لازم جهت از سرگیری عملیات احداث پروژه مجتمع بندری خمیر خبر داد.

🔸به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی در سفر به شهرستان خمیر با مردم این شهرستان دیدار و درجلسه بامعتمدین واعضای شورای اسلامی شهر خمیر شرکت کرد.

🔹نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با اشاره به اینکه بندر خمیر از بنادر با قدمت بیش از ۷۰سال استان هرمزگان است بیان داشت : با توجه به اهمیت ساخت مجتمع بندری خمیر برای استان هرمزگان و مردم این شهرستان پیگیری های مستمری در این رابطه در دستور کار قرار داده شد.

🔻رئیس کمیته بنادر و دریانوردی و صنایع دریایی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد :
با رایزنی هایی که با سازمان محیط زیست کشور در خصوص مجتمع بندری خمیر داشتیم بزودی ادامه ساخت و تکمیل این پروژه از سر گرفته می شود و امید است با تکمیل این کار یکی از معضلات مردم حل و باعث ایجاد اشتغال گردد.

🔸وی به مشکلات ساحل نشینان نیز اشاره کرد و بیان داشت : صحبت هایی در مورد ساحل نشینان و مرزنشینان و قانون ته لنجی با مجمع نمایندگان و استاندار و رییس مجلس شورای اسلامی صورت گرفته که با رایزنی های بعمل آمده شاهد اتفاق های خوبی در استان مخصوصا در مناطق ساحل نشین خواهیم بود.
هاشمی تختی خاطر نشان کرد: فرصت خوبی فراهم شده تا پنج نماینده استان همگام با استاندار و همسو با دولت، قدم های محکمی برداشته و از این فضای همدلی استفاده کنند تا گام های بلندی را در خصوص اشتغال و اقتصاد بر داریم.
شایان ذکر است در این جلسه مشکلات دیگری از جمله واگذاری زمین به تعداد ۱۱۰نفرجهت ساخت واحدمسکونی ازطریق راه وشهرسازی استان درسالیان دور به علت وجود شاکی خصوصی مطرح شد که در این راستا هاشمی تختی وعده داد موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری کند.

@hosseinhashemitakhti