🔶رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس:

🔸تلاش های خستگی ناپذیر نیروی انتظامی امنیت و آرامش را برای مردم ایجاد کرده است

🔻رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان رده های مختلف نیروی انتظامی در هرمزگان این استان از امنیت بسیار خوبی همچون دیگر نقاط کشور برخوردار است و باید قدردان زحمات کارکنان خدوم نیروی انتظامی باشیم.

🔸به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس، حسین هاشمی تختی با صدور پیامی ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، بیان داشت: جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست.

🔻وی نیاز به نیروی انتظامی و پلیس را برای یک جامعه ضروری دانست و افزود: همه در تلاش هستیم که دنیای سراسر از صلح و آرامش داشته باشیم اما همواره عده ای با زیر پا گذاشتن ارزش ها، هنجارها و رسوم اجتماعی و قانون، حریم جامعه را نقض می کنند که نیاز به یک نیرو جهت برقراری نظم و برخورد با متخلفین را بیشتر روشن می سازد و نیروی انتظامی عهده دار این کار بزرگ است.

🔸هاشمی تختی با بیان اینکه نیروی انتظامی نماد امنیت و آرامش و به واقع مآمن مردم است، اظهار داشت: نیروی انتظامی با تلاش در راستای ایجاد نظم، برقراری قانون و امنیت، با متخلفان بشدت برخورد می کند و موجب آرامش و امنیت جانی و معنوی مردم می شود.

🔸رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس اظهار داشت: از ویژگی های شاخص دلیرمردان نیروی انتظامی، دقت و مراقبت در انجام وظیفه قانونی، درستکاری و امانتداری است.

🔻نماینده مردم هرمزگان در مجلس تامین امنیت را مقوله ای بسیار مهم دانست و تاکید کرد: نیروی انتظامی با عدالت و ایجاد امنیت فضای خوبی را در جامعه ایجاد کرده که ثمره آن اعتماد، سلامت، پویایی و آرامش در جامعه است.

🔸هاشمی تختی خاطرنشان کرد: حفظ ارزش ها و ایجاد فضای آرام برای آسایش مردم امری ضروری است و بزرگترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزش ها و ایجاد آرامش مردم است.

وی گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان رده های مختلف نیروی انتظامی در هرمزگان این استان از امنیت بسیار خوبی همچون دیگر نقاط کشور برخوردار است و باید قدردان زحمات کارکنان خدوم نیروی انتظامی باشیم.