🔶رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس:

🔸جذب نیروها در آموزش و پرورش نباید تنها به نام هرمزگان و به کام دیگران باشد

🔻رییس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس گفت: نیروهایی که از دیگر استان‌ها در آموزش و پرورش هرمزگان جذب و در استان مستقر می شوند، متاسفانه بعد از چند سال کسب تجربه این نیروهای کارآمد آنجا را ترک می‌کنند و جذب نیروها در آموزش و پرورش نباید تنها به نام هرمزگان و به کام دیگران باشد.

🔻به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی در جلسه شورای آموزش و پرورش که به ریاست استاندار هرمزگان برگزار شد، بیان داشت: نیروهایی که از دیگر استان‌ها در آموزش و پرورش هرمزگان جذب و در استان مستقر می شوند، متاسفانه بعد از چند سال کسب تجربه این نیروهای کارآمد آنجا را ترک کرده و باعث می شوند ما در این مناطق با کمبود نیرو مواجه شویم که ما باید براساس ارزیابی بعمل آمده نیروها را بصورت منطقه ای به کار بگیریم.

🔸وی با بیان اینکه استاندار هرمزگان نیز در بخش آموزش و پرورش تاکید بر حل مشکلات این نهادرا دارد، افزود: موضوع آموزش و پرورش بسیار مهم بوده و توسعه ملی به آن وابسته است پس باید تمام دستگاه ها همت کنند  و به کمک آموزش و پرورش بیایند.

🔻عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صنایع فعال غرب بندرعباس که توان مالی بهتری دارند باید به کمک آموزش و پرورش بیایند، عنوان کرد: باید از ظرفیت های صنایع در ساخت مجتمع های آموزشی استفاده و رشته های نوین و مختلفی را که مرتبط با صنایع و بنادر ما هستند را تدریس کنیم تا اشتغال در راستای نیازهای استان  ایجاد شود.

🔸هاشمی تختی نهاد آموزش و پرورش را مهمترین نهاد در یک جامعه دانست و گفت: باید نظام آموزشی ما در راستای اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفته و نیروهای متخصص و متعهد  تربیت گردند که این نظام  آموزش و پرورش در دراز مدت نتیجه مطلوبی دارد.