🔻حسین هاشمی تختی :

اهمیت بهداشت و درمان یکی از اولویت های هرمزگان

🔹نماینده مردم هرمزگان در مجلس، ضرورت اهمیت کار بهداشت و درمان در هرمزگان بالا است وازاولویت های اصلی هرمزگان بشمار می رود.

🔶به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس، حسین هاشمی تختی در نشست مجمع خیرین سلامت که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خیرین حوزه سلامت و مسئولان مربوطه برگزار شد گفت : همه از اهمیت حوزه بهداشت و درمان مطلع هستیم و باید به همدیگر کمک کنیم تا روند رشد در این بخش سرعت بیشتری بگیرد.

🔻وی ادامه داد : هنوز باید کارهای زیادی در حوزه بهداشت و درمان انجام دهیم تا به نرم کشوری برسم.

🔸نماینده مردم هرمزگان با اشاره به اینکه باید همه تلاش مضاعف داشته تا زودتر به نتیجه مطلوب برسیم اظهار داشت : در زمان مدیریت استانداری کارهای زیادی از بازسازی و تجهیزات بیمارستان شهید محمدی تا شروع به کارعملیات ساختمانی سوانح سوختگی.احداث خانه بهداشت و… انجام داده که خدا رو شکر الان به نتیجه رسیده است.

🔹هاشمی تختی تاکید کرد : برای اینکه مشکلات مردم در بهداشت و درمان کمتر شود دنبال خیرین چه در داخل کشور و چه در خارج بوده و از آنها خواهش می کنیم که به کمک این حوزه بیایند و ما دست آنها را به گرمی می فشاریم.

🔸عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همدلی باید در سرلوحه کار ما قرار بگیرد تصریح کرد : ما آمادگی لازم را برای کمک به حوزه بهداشت و درمان داریم و اگر نیاز است طرحی به مجلس ارائه شود که به ارتقا این بخش کمک کند ما این پیشنهادات را در مجلس مطرح و پیگیر آن خواهیم بود و اگر هم نیاز هست در استان نیز رایزنی هایی با دیگر دستگاه ها صورت بگیرد این کار را خواهیم کرد.

@hosseinhashemitakhti