رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان پس از دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد:
پیگیری افزایش نیروی انسانی و مددکاری کمیته امداد امام خمینی در هرمزگان
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس از پیگیری افزایش نیروی انسانی و مددکاری کمیته امداد هرمزگان در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس، حسین هاشمی تختی با اشاره به دیدار خود با مهندس پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و موارد مطرح شده در این دیدار، عنوان کرد: کمیته امداد از نهادهای انقلابی است که در کمک به اقشار ضعیف جامعه نقش مهم و موثری ایفا کرده است و با کمک های این نهاد بسیاری از افراد توانسته اند به خودکفایی برسند.
وی ادامه داد: هرمزگان از جمله استان هایی است که کمیته امداد امام خمینی توانسته فعالیت های مناسبی در آن داشته باشد اما برای بهبود روند خدمت رسانی نیازمند افزایش نیروی انسانی و مددکاری است.
نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، بندرخمیر، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی افزود: در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی افزایش نیروی انسانی و مددکاری کمیته امداد در هرمزگان مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت.
هاشمی تختی با تاکید بر اینکه باید شرایطی فراهم کنیم تسهیلات و کمک های بیشتری به مددجویان کمیته امداد در هرمزگان ارائه شود، اظهار داشت: امیدواریم با نظر مسائدی که رئیس کمیته امداد امام خمینی در دیدار اخیر داشته اند، این موارد اجرایی شود.