🔻حسین هاشمی تختی :

انقلاب اسلامی بر پایه فرهنگ عاشورایی نهادینه شده است

🔶رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس، نظام اسلامی ما بر اساس فرهنگ عاشورایی و حسینی بنا شده است که این فرهنگ حسینی در همه جای دنیا تروج پیدا کرده است.

🔸به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی در روز اربعین حسینی با حضور در دهستان سرخون، در جلسه ای که باحضور دهیاران وروسای شورای اسلامی روستاهای تابعه این دهستان داشت گفت : ما باید همواره عاشورا و فرهنگ حسینی را سر لوحه کار و زندگی خود قرار دهیم و هیچ گاه در مقابل ظلم سکوت نکنیم.

🔻وی در ادامه مبارزه با دشمنان اسلام در هر کجای دنیا را تکلیف دانست و افزود: بر ما ایراد می گیرد که چرا جوانان ما باید به عراق و سوریه بروند وشهید شوند ما باید بدانیم امنیت در کشورهای همسایه یعنی امنیت کشور ما و کمک به همنوعان نیز بر اساس آموزه های دینی نیز تکلیف است که اگر صدای مسلمانی که به آنها ظلم شده را شنیدیم باید به یاری آنها بشتابیم و این کار تکلیف است.

🔻نماینده مردم هرمزگان در مجلس در ادامه عنوان کرد: اگر جوانان ما برای مقابله به عراق و سوریه نروند این جنگ به داخل کشور خواهد رسید و ما باید در ایران با آنها بجنگیم چون هدف اصلی آنها ماهستیم

🔹عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی، پیرامون مشکلات مردم دهستان سرخون بیان داشت : ما در تلاش هستیم که مشکلات روستائیان را به حداقل برسانیم و در زمینه آب و برق و جاده نیز پیگیر بوده تا معیشت آنها تامین و جمعیت روستایی در آنجا ماندگار شود.

🔸رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان اظهار داشت : ما هر پنج نماینده هرمزگان در مجلس به همراه استاندار محترم استان که فردی توانمند و مطالبه گر هست در تلاش هستیم مشکلات مردم، خصوصا روستائیان را حل کنیم.

🔻هاشمی تختی با تاکید بر اینکه باید در همه زمینه ها مدیریت داشته باشیم گفت : مدیریت در مصرف آب و صرفه جویی این مایه حیات
ضروری است زیرا کشور ما در بحران بی آبی بسر می برد، خصوصا کشاورزان باید از آبی که در اختیار آنها قرار می دهند بدرستی استفاده کرده تا هدر رفت آب نداشته باشیم.