حسین هاشمی تختی خواستار شد:

مدیریت منابع آبی راهی برای حل بسیاری از مشکلات

رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس، باید روان آب ها و آب های سطحی را مهار و مدیریت منابع آبی را در دستور کار خود قرار دهیم.
به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی درمراسم کلنگ زنی تصفیه خانه شهرک پیامبر اعظم که با حضور استاندار و مسئولان مربوطه برگزار شد گفت : باید همه کمک کنیم تا مشکلات فاضلاب استان به سرعت حل شود که همواره یکی از دغدغه های مردم هرمزگان بوده ومد نظر و مورد پیگیری ما نیزبوده است.

وی در ادامه با مشکلات فاضلاب در بخش زیست محیطی نیز اشاره کرد و گفت : ورود فاضلاب به دریا یکی از مشکلات جدی است که این استان با آن مواجه است و باید این موضوع هرچه سریع ترحل تا موجب پیامدهای زیان آوری برای هرمزگان نباشد.

عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : در مورد فاضلاب پیگیری هایی را در کمیسیون عمران انجام داده و بدنبال گرفتن منابع خوبی هستیم تا مشکل فاضلاب بندرعباس که مشکلی جدی است و اگر در اسرع وقت انجام نشود به معظلی تبدیل خواهد شد.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس درپایان اظهار داشت : همه ما در تلاش هستیم که مشکلات استان را رفع کنیم که جا دارد از استاندار محترم تشکر ویژه داشت که نظرات و پیشنهادات مجمع نمایندگان را درراستای حل مشکلات استان پذیرفته و موضوعات را پیگیری می کنند و فضای خوبی ایجاد شده، مدیران نیز در تلاش هستند که به رشد و توسعه هرمزگان کمک کنند