هاشمی تختی:

استیفای حقوق مردم، وظیفه مشترک نمایندگان مردم در مجلس و شوراها است/ باید انسجام منطقه‌ای را برای رسیدن به اهداف کلان تقویت کنیم

 

 

نماینده مردم هرمزگان گفت: استیفای حقوق مردم بر دوش ما نمایندگان ملت در مجلس و در شوراها است و ما این وظیفه را باید با منطق‌گرایی و پرهیز از رفتارهای سطحی پیگیری و به نتیجه برسانیم.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت، حسین هاشمی تختی پیش از ظهر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی استان هرمزگان اظهار کرد: مهم‌ترین کارکرد شوراها خلق یک انسجام منطقه‌ای برای حرکت به سوی توسعه و آبادانی شهرها است و ما یکی از نقاط ضعف‌مان در هرمزگان، ضعیف‌بودن بحث یکصدا شدن برای پیگیری مطالبات‌مان است که باید آن را جبران کنیم.

 

وی افزود: گاهی برای وحدت گروهی باید از حق فردی‌مان بگذریم تا بتوانیم نقاط اشتراک‌مان را تقویت کنیم.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که پیگیری مطالبات مردم به مثابه حفظ نظام است، خاطرنشان کرد: استیفای حقوق مردم بر دوش ما نمایندگان ملت در مجلس و در شوراها است و ما این وظیفه را باید با منطق‌گرایی و پرهیز از رفتارهای سطحی پیگیری و به نتیجه برسانیم.

 

هاشمی تختی ادامه داد: همدلی خوب کنونی میان نمایندگان استان با وجود برخی اختلاف سلیقه‌ها، نتایج خوبی برای استان در بر داشته است و این همدلی را با مدیریت اجرایی استان نیز داریم و شما اعضای شورای استان بدانید که این همکاری منسجم را می‌‌توانیم با یکدیگر نیز پیگیری و در جلسات برنامه‌ریزی شده و هدفدار، برای تحقق خواست مردم مناطق مختلف استان، برنامه‌ریزی و همفکری کنیم.

 

وی بیان داشت: باید ابعاد فنی و کارشناسی موضوعات منطقه‌ای را نیز جدی بگیریم و از ظرفیت پژوهشگران و نخبگان استانی برای به ثمررساندن ابعاد فنی موضوعات نیز استفاده کنیم.

 

 

نماینده هرمزگان گفت: منطق ما در دفاع از تمامیت و توسعه هرمزگان، منطقی محکم و قابل دفاع است و برای حفظ و به ثمر رساندن مطالبات عمومی مردم استان، می‌بایست جلسات کاری خودمان را با ایده‌ها و موضوعات کارشناسی پیگیری کنیم.