به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی در این پیام اظهار داشته است: انقلاب مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) امروز در دنیا برای خود صاحب اعتبار و جایگاه ویژه ای شده است؛ جایگاهی که نه تنها به ملت ایران و این سرزمین اقتدار و اعتبار ویژه‌ای بخشیده بلکه به الگویی برای سایر جهانیان نیز تبدیل شده است.

وی در ادامه می‌افزاید: در سال ۵۷ جوانان هرمزگان نیز به ویژه در شهرهای بزرگ تر همانند بندرعباس نقشی کلیدی را در رساندن پیام امام و انقلاب به مردم داشتند نقشی که تاکنون نیز رنگ نباخته و مردم همواره به یاد تلاش‌ها و دلاورمردی های جوانان انقلاب ۵۷ هستند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دهه فجر امسال به دلیل چهل ساله شدن انقلاب از ویژگی های خاص تری برخوردار است می‌افزاید: در چنین شرایطی است که همه مردم باید با ارج نهادن به آرمان ها و دستاوردهای انقلاب و مقایسه آن با گذشته جایگاه انقلاب و ارزشمندی آن را به همگان بفهمانند.

هاشمی تختی همچنین اضافه کرده است: در شرایط کنونی که حسادت و کارشکنی‌های استکبار در قبال انقلاب اسلامی به حد اعلای خود رسیده است انتظار می رود همه مردم با صبر، بردباری و تعقل و تامل در امور کمک کنند تا کشور و انقلاب یک بار دیگر نیز از این دسیسه ها سربلند بیرون بیاید و به راه ترقی خود با توان و اقتدار بیشتر ادامه دهد.

انتها/