به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی در نشستی با اهالی رسانه با بیان اینکه خبرنگاری حرفه‌ای است که با وجود مشکلات فراوان، اثربخش و تعهد آفرین است، اظهار داشت: خبرنگاران هرمزگان از جمله صدیق‌ترین این اهالی در کشورند.

وی گفت: معتقدم ایفای مسئولیت نمایندگی در سایه تعامل با رسانه‌ها و استفاده از ابزار رسانه برای پیگیری مطلوب‌تر امور فراهم می‌شود و ما هر دو نماینده مردم هستیم و باید به هم در ایفای این نقش کمک کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: از همان روز اول نمایندگی شعارم را وحدت و همدلی برای توسعه هرمزگان و حل مشکلات مردم قرار دادم و همواره سعی کردم که اتحاد را در بین نمایندگان مردم در استان حفظ کنم تا بتوانیم قدمی برای مردم برداریم.

هاشمی تختی با بیان اینکه، ما استان ویژه‌ای هستیم که وحدت حرف اول آرامش و برادری در استان را می‌زند و باید با تمام وجود از این وحدت و آرامش صیانت کنیم، یادآور شد: در ۳ ساله اخیر بیش از ۵۰ تذکر و بیش از ۱۰ سوال از وزرا و مسئولان اجرایی کشور مطرح کردم و معتقدم برای سرعت دادن به توسعه استان می‌بایست مدیرانی توانمند، دلسوز، کاردان و اهل گره‌گشایی از مشکلات مردم داشته باشیم و البته در برخی از انتصابات در استان می‌توانستیم بهتر عمل کنیم.

انتها/