به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موج همدلی، حسین هاشمی تختی یک شبنه شب در هشتمین جشنواره بزرگ بهار رویدر که با حضور پرتعدد مردم این بخش برگزار شد، ضمن تبریک سال نو به ظرفیت ها و ویژگی های رویدر اشاره و اظهار داشت: منطقه رویدر نه تنها در حوزه فرهنگی و انسانی قابلیت های بالایی دارد، بلکه مردم این منطقه در سختکوشی و پشتکار نیز زبانزد هستند.

وی یادآور شد: همگرایی، تعامل و اتحاد قابل ملاحظه ای در بین مردم، شورا و شهرداری رویدر حاکم است که این امر سبب رفع مشکلات شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: در کنار مشکلات مطروحه برجسته در سال های اخیر، مشکل مربوط به محور دسترسی رویدر و آب شرب این شهر اکنون مطرح است که این دو مشکل نیز با توجه به پروژه های در دست اجرای سازمان حمل و نقل پایانه ها و آبفا در آینده رفع می شود.

وی افزود: تاکنون ۱۰ کیلومتر از خط لوله کهورستان به رویدر مرحله لوله گذاری را پشت سر گذاشته که با رایزنی های صورت گرفته انتظار داریم در آینده ای نزدیک این خط لوله تکمیل و مشکل آب شرب رویدر به طور اساسی رفع شود.

هاشمی تختی با اشاره به ساماندهی رودخانه، تقاضا برای تقویت امواج تلفن همراه و ایستگاه هواشناسی رویدر، ادامه داد: اینکه مردم این خطه از هرمزگان به طور جد پیگیر رفع مشکلات هستند جای افتخار و قدردانی دارد.

یادآور می شود، علاوه بر حسین هاشمی تختی و دکتر محمد آشوری دو تن از نمایندگان حوزه مرکزی هرمزگان؛ دریانورد رئیس سازمان برنامه و بودجه، باقرجوان مدیر کل راهداری و حمل و نقل، ملایی مدیر عامل آب منطقه ای، یگانه مدیر عامل مخابرات، رنجبر مدیر کل هواشناسی و چند تن از مسئولان استانی و شهرستانی نیز دراین مراسم حضور داشتند.
همچنین در این مراسم، تعداد قابل توجهی از مردم بخش رویدر، مسئولان این بخش از جمله، شهردار، بخشدار، اعضای شورا و دیگر مسئولان رویدار نیز حضور داشتند.

انتها/