🔶رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس :

نظام آموزشی هدفمند موجب رشد علمی و اقتصادی کشور می شود

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس، نظام آموزشی هدفمند را موجب رشد علمی و اقتصادی در کشور دانست و گفت : یک نظام آموزشی اگر هدفمند باشد می تواند رشد علمی و اقتصادی را بهمراه داشته باشد.

🔸به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس، حسین هاشمی تختی در پیامی ضمن گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید به معلمان و دانش آموزان و اساتید علم ودانش عنوان کرد: یک نظام آموزشی باید قوی و هدفمند باشد تا باعث رشد علمی در شاخه های مختلف و رشد اقتصادی در کشور و همچنین رشد تفکرات دینی در جامعه شود.

🔸وی آموزش و پرورش را نهاد مهم و برجسته معرفی کرد و افزود: ایجاد هر گونه تحول بزرگ و بنیادین در جامعه نیازمند ایجاد ساختاری درست در نظام آموزشی آن جامعه بوده که مهمترین رکن و ضلع آن فرآیند آموزش و پرورش و نقش تعلیم و تربیت است.

🔻نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: تعلیم و تربیت یا همان آموزش در هر جامعه ای از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است در واقع می توان آموزش را نوعی سرمایه‌گذاری بلند مدت برای ساختن یک کشور دانست

🔻هاشمی تختی نقش آموزگاران در سرنوشت کشور را پررنگ دانست و بیان داشت : معلمان انسان های دلسوزی هستند که باید در تربیت نسلی متعهد به ارزش های دینی و ملی و روحیه انقلابی سخت تلاش کنند.

🔸عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جان باختن تعدادی از دانش آموزان نخبه هرمزگانی در سانحه ی واژگونی اتوبوس حامل این عزیزان درجاده داراب، جای آنها را در کلاس های درس خالی دانست و تاکید کرد : دستگاه های مربوطه بخصوص آموزش وپرورش حمایت خودراازدانش آموزان مصدوم و خانواده های جان باختگان استمرار بخشیده تا مرحمی به آلام آنان شود.
🔻وی در پایان گفت : ما در مقابل هر یک از این دانش آموزان مسئول هستیم و تمام دستگاه ها و نهاد ها باید همدل و همگام شوند تا بتوانند به آموزش و پرورش در امر تعلیم و تربیت و نگهداری از این سرمایه های ملی که همانا دانش آموزان امروز و آینده سازان فردای کشور هستند کمک کنند.

@hosseinhashemitakhti