🔻 حسین هاشمی تختی خواستار شد:

🔶 عدالت در توزیع اعتبارات ملی و اشتغال برای استان / خواسته ما از دولت

🔹 نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت : ما از دولت می خواهیم عدالت در توزیع اعتبارات بخصوص در حوزه اشتغال را رعایت نموده و ظرفیت های بالقوه جزایر هرمزگان را بخوبی در نظر بگیرد،

🔹 به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی در نشست مشترک وزیر محترم کشور با علما روحانیون، معتمدین منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا و مسئولین شهرستان قشم اظهار داشت : باید از ظرفیت های جزایر برای پیشرفت و رشد اقتصادی استان استفاده کرده تا بتوانیم نه تنها موجب رشد و به چرخه درآوردن رونق در هرمزگان شویم بلکه بتوانیم اشتغال پایداری را برای جوانان ایجاد کنیم.

🔹 وی ادامه داد: برخی تضادهای مدیریتی در قشم متاثرازنبودقانون مناسب است خاطرنشان کردضعف ازمامسئولان است که تداخل قانونی وجودداردومردم دربرخی امورسرگردان هستند

🔹 عضو کمیسیون عمران در مجلس در زمینه تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد در استان نیز بیان داشت: چطور در دیگر مناطق آزاد کشور این محدودیت اعمال نمی شود اما یک بام و دو هوا صرفا برای هرمزگان وجود دارد؟

🔹 هاشمی تختی تاکید کرد: این مسئله را به طور جد به عنوان خواسته اصلی مردم منطقه در صدر اولویت های سفر وزیر کشور به هرمزگان و جزایر مورد پیگیری قرار خواهیم داد.

🔹 نماینده مردم هرمزگان در مجلس اظهار داشت: دشمن در دو فاز اسلام هراسی و ایران هراسی در حال نبرد با ملت ایران است تا واهمه جهانی از ملت ایران ایجاد کند اما ایران اسلامی نشان داد که با فرهنگ و اندیشه متعالی خویش می توان در برابر ابرقدرت ها ایستاد.

🔹 وی افزود: تلاش برای ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی از دیگر توطئه های دشمنان و برخی ایادی آنان است و باید تلاش ما معطوف به اثبات کارآمدی نظام و حل مشکلات مردمی باشد که هر جا لازم بوده، ایثار کرده اند.

🔹هاشمی تختی در پایان تصریح کرد: وحدت و امنیت کنونی ما منشا پیشرفت کشور است و ما جلوه های ارزنده این حرکت عظیم را در هرمزگان و بخصوص در قشم شاهدیم.
@hosseinhashemitakhti