🔹حسین هاشمی تختی :

🔸 باید از ظرفیت های ملی برای جمع آوری فاضلاب شهر بندرعباس استفاده کنیم


🔸 نماینده مردم هرمزگان در مجلس یکی از کارهای شاخصی که باید بسرعت انجام شود را جمع آوری فاضلاب شهر بندرعباس دانست و گفت: بدنبال ظرفیت های ملی برای مدیریت این وضعیت نامناسب هستیم.

🔸 به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، حسین هاشمی تختی در اولین روز از دهه فجر و افتتاح پروژه های این روز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهیدان گفت : مردم سال ها به مبارزه علیه طاغوت و رژیم شاهنشاهی پرداخته و برای سرنگونی ظلم و ستم خون های زیادی اهدا کردند تا این نظام و انقلاب که خواسته مردم بود، روی کار آمد.

🔸 وی ادامه داد: خدا را شاکر هستیم که در این سال ها شاهد رشد و پیشرفت ایران بوده و متکی به خود باشیم.

🔸 نماینده مردم هرمزگان در مجلس همچنین در مراسم افتتاح احداث خط انتقال فاضلاب ایستگاه پمپاژ نبوت و جمع آوری فاضلاب شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: مشکل فاضلاب بندرعباس معضلی بوده که از سالیان دور، چهره این شهر بندری و ساحلی را زشت جلوه داده است.

🔸 عضو کمیسیون عمران در مجلس با اشاره به اینکه در حوزه آب و فاضلاب کارهای خوبی صورت گرفته و یادر دست پیگیری است بیان داشت: بزودی مشکلات فاضلاب شهر بندرعباس حل شده و ما امیداوریم تا دو سال آینده این مشکل کاملارفع شده و رضایت مردم را بهمراه داشته باشد.

🔸 هاشمی تختی ادامه داد: یکی دیگر از پروژه های شاخص در حوزه تامین آب شرب، آبرسانی ازآب شیرین کن ۱۰۰هزار متر مکعبی بندرعباس است که امیدواریم هرچه سریعتر فاز اول آن به بهره برداری برسد.

🔸 هاشمی تختی عنوان داشت: تاکید داریم تا فازهای بعدی این پروژه نیز سریعتر تکمیل شود تا وابستگی به سد استقلال میناب کاهش یابد.

@hosseinhashemitakhti